Голосовий Air Mouse G40S + гіроскоп + IR навчання

0.0 / 5
Відправимо сьогодні
599 499 грн
599 499 грн
Доставка:
Доставка у відділення Нової пошти від 70 грн Відправимо сьогодні
Доставка до поштомату Нової Пошти від 70 грн Відправимо сьогодні
Адресна доставка кур'єром Нової пошти від 105 грн Відправимо сьогодні
Оплата:
payments

Опис

Дана модель з гіроскопом та мікрофоном!

Функція голосового пошуку може працювати не з усіма моделями смарт-приставок. Для її роботи потрібно завантажити програму "Google" та "Google assistant".

Пульт G40S це новинка у світі пультів, з підтримкою голосового керування (має вбудований мікрофон) та дозволяє запрограмувати до 33 різних команд. Пульт із підтримкою "Google Voice Search" та "Google Voice Assistant". На кнопку "Power" можна запрограмувати будь-яку функцію від будь-якого ІЧ пульта (нижче інструкція). Зручно для копіювання команди включення/вимикання приставки андроїд. Нарешті цю настирливу проблему вирішено і пульт, що йде в комплекті з приставкою, можна скласти в коробку і забути про неї.

 

Найкращий пульт з усім необхідним для комфорту при роботі
Голосовий пульт G40 з аеромишшю і для телевізора, і для телевізора приставки. G40 – це новий пульт дистанційного керування з функціями повітряної миші та голосового керування з ІЧ-навчанням, який призначений для комфортного керування Android ТВ-приставками.

Новий пульт виконаний у новому дизайні з комфортною та ергономічною формою. Розміри пульта всього 170 х 45 х 20 мм та вага 70 грам. Вбудований мікрофон активується натисканням центральної кнопки та дозволяє активувати голосовий пошук або помічник.

 

Можливості та особливості

До основних особливостей пульта з гіроскопом G40s можна віднести такі його можливості як:

Управління жестами дозволяють користувачеві пересувати курсор по екрану шляхом руху самим пультом. Для вибору потрібного об'єкта достатньо навести на нього курсор, який слідує за рухами передньої частини пульта. Ця технологія також називається Air Mouse.

Програмовані кнопки дозволяють підлаштувати роботу під свої вимоги та запити, що є великою перевагою даного пульта порівняно з конкурентами. Також передбачена можливість регулювання швидкості пересування курсору, так що ви зможете прискорити або сповільнювати його переміщення по екрану, що буде актуально для використання на дуже великих або маленьких телевізорах, щоб зробити наведення більш точним.

Наявність мікрофона в пульті також суттєво полегшує керування, оскільки вам не доведеться набирати текст вручну, просто використовуйте вбудований помічник від компанії Google. Варто відзначити, що встановлений мікрофон високої якості, тому проблем з розпізнаванням ваших фраз точно не буде.

Підтримувані платформи
Незважаючи на те, що такий пульт з гіроскопом найчастіше використовується в комбінації з android смарт тв приставкою, він підключається до великого спектру пристроїв:

Комп'ютери та ноутбуки.

Smart TV телевізори.

Android TV Box.

Планшети та телефони.

Багато хто використовують цей пульт як геймпад для мобільних ігор.

Загалом використовувати його можна в парі з будь-яким пристроєм.

Тип підключення
Вбудована функція повітряної миші включає 3-осьовий гіроскоп і 3-Gsensor, що забезпечує роботу пульта в горизонтальному та вертикальному положенні. Працює пульт на частоті 2.4 ГГц за допомогою USB-ресивера, а також в інфрачервоному діапазоні, дальність дії становить до 10 м. Живиться пульт двох елементів AAA.

Дизайн
Аеромиш G40S має дуже приємну ергономіку, тримати її в руці досить зручно, а керувати можна без проблем використовуючи для цього лише одну долоню. Функція ІЧ-навчання кнопок дозволяє запрограмувати до 33 різних команд. За допомогою кнопок A-B-C можна вибрати окремі набори пресетів. Навчання проводиться за допомогою 3 секундного натискання кнопки SET. Щоб скинути налаштування до заводських установок, необхідно на 5 секунд затиснути кнопки SET + DEL.

Висновки
Air Mouse G40S – це маленький, ергономічний пульт із гіроскопом та голосовим введенням, який підтримує всі актуальні сучасні технології. Таким чином ви зможете набагато зручніше та простіше керувати тим чи іншим пристроєм, смарт тв приставкою зокрема.

Програмування (навчання) кнопки "Power":
1) Натисніть і утримуйте кнопку "Power", доки частота миготіння світлодіода не почне сповільнюватися. Коли частота миготіння світлодіода зміниться з швидкого на повільне, пульт перетворюється на режим ІЧ навчання.
2) Утримуйте повітряну мишу G40s та пульт дистанційного керування (з якого потрібно скопіювати функцію) інфрачервоними приймачами один проти одного і натисніть кнопку на звичайному ІЧ пульті, функцію якої потрібно передати (наприклад, функцію вимкнення Андроїд приставки). При успішному прийомі коду світлодіод спалахне, потім почне блимати.
3) Світлодіод вимикається (гасне), що означає, що мишка успішно вивчила значення інфрачервоного коду.
4) Після успішного навчання дані будуть автоматично збережені і мишка вийде з режиму навчання.
5) Натисніть та утримуйте кнопки "ОК" + "DEL", щоб очистити введене раніше значення ІЧ коду.

✔️ Підтверджуємо замовлення упродовж 15 хвилин. 
✔️ Оплата при отриманні — нам не потрібні передоплати. 
✔️ Відправляємо щодня — 7 днів на тиждень. 
✔️ Перед відправленням перевіряємо товар на працездатність. 
✔️ Заводські плівки та пломби на товарі. 
✔️ Ми працюємо для вас уже 11 років! 
✔️ Купуючи у нас Ви отримуєте гарантію від 1 до 12 місяців. 
✔️ Ви маєте можливість придбати повністю налаштовану приставку, у якій будуть встановлені онлайн- кінотеатри, а також програми для перегляду тв. 
✔️ Даруємо вам сертифікати на онлайн тв, і ви зможете оцінити всі принади улюбленого українського телебачення відразу на 5 пристроях. 
✔️ Рекомендуємо до приставок купувати Гіроскопічні пульти Air Mouse.

Відгуки ( 0 )

Поділіться враженнями

Топ продажу

Новинки

Меню

Кошик

До оплати:
0 товарів 0 грн
Оформити замовлення