Голосовий Air Mouse G50S + гіроскоп + IR навчання

0.0 / 5
Відправимо сьогодні
479 379 грн
479 379 грн
Доставка:
Доставка у відділення Нової пошти від 70 грн Відправимо сьогодні
Доставка до поштомату Нової Пошти від 70 грн Відправимо сьогодні
Адресна доставка кур'єром Нової пошти від 105 грн Відправимо сьогодні
Оплата:
payments

Опис

Найкращий пульт з усім необхідним для комфорту при роботі
Аеромиш Air Mouse G50S є пристроєм для введення, який дозволяє вам суттєво розширити можливості, а також полегшити управління смарт тв приставкою.

Можливості та особливості

До основних особливостей пульта з гіроскопом G50s можна віднести такі його можливості як:

Управління жестами дозволяють користувачеві пересувати курсор по екрану шляхом руху самим пультом. Для вибору потрібного об'єкта достатньо навести на нього курсор, який слідує за рухами передньої частини пульта. Ця технологія також називається Air Mouse.

Програмовані кнопки дозволяють підлаштувати роботу під свої вимоги та запити, що є великою перевагою даного пульта порівняно з конкурентами. Також передбачена можливість регулювання швидкості пересування курсору, так що ви зможете прискорити або сповільнювати його переміщення по екрану, що буде актуально для використання на дуже великих або маленьких телевізорах, щоб зробити наведення більш точним.

 

Наявність мікрофона в пульті також суттєво полегшує керування, оскільки вам не доведеться набирати текст вручну, просто використовуйте вбудований помічник від компанії Google. Варто відзначити, що встановлений мікрофон високої якості, тому проблем з розпізнаванням ваших фраз точно не буде.

 

Підтримувані платформи
Незважаючи на те, що такий пульт з гіроскопом найчастіше використовується в комбінації з android смарт тв приставкою, він підключається до великого спектру пристроїв:

Комп'ютери та ноутбуки.

Smart TV телевізори.

Android TV Box.

Планшети та телефони.

Багато хто використовують цей пульт як геймпад для мобільних ігор.

Загалом використовувати його можна в парі з будь-яким пристроєм.

Тип підключення
Зв'язок між пультом, а також пристроєм, з яким ви взаємодіятимете встановлюється за допомогою маленького радіоприймача, який вставляється в роз'єм для USB. Він функціонує на частоті 2.4 гігагерц, чого буде достатньо, щоб стабільно підтримувати сигнал на дистанції до 20 метрів. Живиться пульт, як і багато інших його аналогів від 3 батарейок стандарту ААА.

Дизайн
Аеромиш G50S має дуже приємну ергономіку, тримати її в руці досить зручно, а керувати можна без проблем використовуючи для цього лише одну долоню. На панелі з кнопками повний мінімалізм, що є величезним плюсом, оскільки велика кількість кнопок часто просто не використовується. Саме тому творці постаралися залишити лише найважливіші та потрібні, а функціонал інших був перенесений на голосового помічника та гіроскоп.

 

Висновки
Air Mouse G50S – це маленький, ергономічний пульт із гіроскопом та голосовим введенням, який підтримує всі актуальні сучасні технології. Таким чином ви зможете набагато зручніше та простіше керувати тим чи іншим пристроєм, смарт тв приставкою зокрема.

Програмування (навчання) кнопки "Power":
1) Натисніть і утримуйте кнопку "Power", доки частота миготіння світлодіода не почне сповільнюватися. Коли частота миготіння світлодіода зміниться з швидкого на повільне, пульт перетворюється на режим ІЧ навчання.
2) Утримуйте повітряну мишу G50s та пульт дистанційного керування (з якого потрібно скопіювати функцію) інфрачервоними приймачами один проти одного та натисніть кнопку на звичайному ІЧ пульті, функцію якої потрібно передати (наприклад, функцію вимкнення Андроїд приставки). При успішному прийомі коду світлодіод спалахне, потім почне блимати.
3) Світлодіод вимикається (гасне), що означає, що мишка успішно вивчила значення інфрачервоного коду.
4) Після успішного навчання дані будуть автоматично збережені і мишка вийде з режиму навчання.
5) Натисніть та утримуйте кнопки "ОК" + "DEL", щоб очистити введене раніше значення ІЧ коду.

✔️ Підтверджуємо замовлення упродовж 15 хвилин. 
✔️ Оплата при отриманні — нам не потрібні передоплати. 
✔️ Відправляємо щодня — 7 днів на тиждень. 
✔️ Перед відправленням перевіряємо товар на працездатність. 
✔️ Заводські плівки та пломби на товарі. 
✔️ Ми працюємо для вас уже 11 років! 
✔️ Купуючи у нас Ви отримуєте гарантію від 1 до 12 місяців. 
✔️ Ви маєте можливість придбати повністю налаштовану приставку, у якій будуть встановлені онлайн- кінотеатри, а також програми для перегляду тв. 
✔️ Даруємо вам сертифікати на онлайн тв, і ви зможете оцінити всі принади улюбленого українського телебачення відразу на 5 пристроях. 
✔️ Рекомендуємо до приставок купувати Гіроскопічні пульти Air Mouse.

Відгуки ( 0 )

Поділіться враженнями

Топ продажу

Новинки

Меню

Кошик

До оплати:
0 товарів 0 грн
Оформити замовлення